سرمایه گذاری ساختمانی مادیران - در باره ما

ما به سبک زندگی شکل می دهیم

ما اعتقاد داریم که ارائه کیفیت و طراحی برتر با قیمتی مناسب ، امری ضروری است. هر آپارتمان و یا پروژه ایی که ما احداث می کنیم، راهی است به سوی تغییر جامعه. هر یک از این پروژه ها برای ساکنین باعث پویایی، امنیت و از همه مهمتر ایجاد آرامش می کند. خانه هایی که می سازیم یک سبک زندگی جدید و بهتری را تعریف می کند.
سرمایه گذاری ساختمانی مادیران - در باره ما

"هر کدام از پروژه های ما، تعریف نوینی از استاندارهای موجود در منطقه را ارائه می کند و نه تنها سطح کیفیت ساخت و ساز را توسعه داده، بلکه کیفیت زندگی در آن منطقه را نیز ارتقا بخشیده است. "

درباره ما

شرکت سرمایه گذاری ساختمانی سیمرغ به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه مادیران در سال 1392 (2013) تاسیس شد و تا کنون در احداث و توسعه چندین پروژه در سراسر ایران با موفقیت عمل کرده است. این شرکت بر پایه ی خط مشی مبتنی بر ارائه طراحی و کیفیت برتر با قیمت مناسب بنا شده است. همچنین ما کلیه امور مدیریت اجرا یک پروژه را از شروع تا اتمام آن به عهده داریم. ما با انتخاب زمین هایی با حداکثر ظرفیت و با همکاری و بهره گیری از تخصص معماران زبده از شرکتهای داخلی و بین المللی، تمامی جزئیات طرح مورد نظر را، از سبک زندگی تا اطمینان و آسایش خاطر ساکنین به دقت مورد ارزیابی و بررسی قرار می دهیم.

بخش عمرانی ما، تضمین می نماید که طرح ها با بالاترین کیفیت اجرا و در زمان مقرر با بودجه تعیین شده به اتمام برسند اعتقاد ما به اصل مشتری مداری و شفافیت و پاسخگویی به مشتری، ما را بر این داشته است تا، نه تنها برای تیم های مهندسی خود، بلکه برای ساکنین آتی پروژه های ساختمانی، بالاترین استانداردهای طراحی را در دستور کار خود قرار دهیم.

هر یک از پروژه های ما، معیار کیفی نوینی را در موقعیت مکانی اجرای آن پروژه ایجاد نموده است. به عنوان مثال، در فردیس، توسعه برجهای دو قلوی سیمرغ، وضعیت بازار منطقه را تحت شعاع قرار داده و قیمت های آن منطقه را ارتقا و افزایش داده است. در پرند، در حال احداث کارخانه ای منحصر به فرد به مساحت 70،000 متر مربع در کوتاهترین زمان ممکن می باشیم و در ملارد با مشارکت هادی تهرانی، معمار برجسته ایرانی-آلمانی، در حال طراحی یک دهکده با 38 ویلا هستیم که تغییرات مثبتی را برای منطقه به ارمغان خواهد آورد. هر یک از این موارد و بسیاری دیگر از پروژه های ما، گواهی بر پایبندی ما به خط مشی و چشم انداز شرکت می باشد.

اعتقادهای ما

هر تصمیم و عملیاتی در شرکت سیمرغ بر اساس شش ارزش صورت می پذیرد. انتظار می رود که هر یک از اعضای شرکت به این ارزش ها پایبند بوده و مطابق آن رفتار نماید.سیمرغ متعھد به کیفیت است. کیفیت در این مجمــوعه حـــاصل تخصــص و تعهد می باشد. و با افزایش کیفیت در ساختمان هایمان، سطح آرامش و امنیت مخاطبان سیمرغ را ارتقا می دهیم.ما در پروژه هایمان، برای ایجاد ارزش های والا و ماندگار، فراتر از انتظار، عمل می نمائیم. ما سرمایه گزاری هوشمندانه میکنیم که بنفع پروژه ها باشد و در سایر موارد هزينه ها را به حد اقل برساند.سیمــرغ شرکتــی خـلاق و مـدرن است که از بھترين راه کارھا و بـه روزتـرين فناوری ھای طـراحی و اجرایی موجود بھره می گیرد. ما در پروژه هایی که اجرا می نمائیم، همواره به دنبال آموختن و ارتقاء دانش خود می باشیم.تمامی فعالیت های ما بر پایه صداقت و شفافیت انجام می پذیرد. همواره صادق و شفاف هستیم و هرگز به دنبال راه میانبر نیستیم. ما بر پایه تعهداتمان عمل می نمائیم و کردار ما مطابق گفتار ما است.ما مسئولیت پروژه هایی که به عهده می گیريم را، می پذیريم و متعهد به تحویل به موقع آن در چارچوب بودجه تعیین شده و با بهترين کیفیت ممکن برای آن هستیم.ما براي حمایت از یکدیگر و تأمین نیازهای مشتريان و درجهت پیشبرد منافع شرکت، فراتر از محدودیت ها تلاش می نماییم. همواره تیم و کار گروهی، بر فردیت اعضا ارجحیت دارد.

بنیان شرکت

شرکت سرمایه گذاری ساختمانی سیمرغ با هدف و عنوان بازوی توسعه ساختمانی گروه مادیران تاسیس گردید. شرکت مادیران متشکل از شرکت های سهامی خاص و سهامی عام است که در فهرست سازمان بورس و اوراق بهادار تهران درج شده است. در سال 1399، دو نفر از اعضای این شرکت، که از موسسین مادیران نیز بودند، سهم سایر سهامداران را خریداری نموده و از آن زمان، سرمایه گذاری های قابل توجهی در مسیر توسعه شرکت ساختمانی سیمرغ انجام شده است.

مادیران
برای دریافت اخبار و پیشنهادات منحصر به فرد در مورد آخرین پروژه ها ثبت نام کنید
 
 

سرمایه گذاری ساختمانی سیمرغ

شرکت سرمایه گذاري ساختمانی سیمرغ، یک شرکت پیشرو در ساخت منازل با کیفیت و با قیمت مناسب می باشد. ما اعتقاد داریم آنچه که می سازیم، یک سبک زندگی ایجاد می کند—در نتیجه هدف ما این است که در تمام پروژها، ملاحظات اجتماعی، زیست محیطی و انسانی را مد نظر قرار دهیم.